Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi

Garantili Ürünlere Hizmetimiz Yoktur.

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

İlçe: 

Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Genaral Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Bursa Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi olarak sizlere Genaral Elektrik markasıyla ilgili Bursa en iyi Genaral Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. Bursa Genaral Elektrik Çamaşır Makinesi Servisi olarak sizlere Genaral Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız. Genaral Elektrik

Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Genaral Elektrik Özel servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Genaral Elektrik Özel servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Sitemizde ismi geçen logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır. Firmamız, Web sitemizde adı geçen markalara Özel Servis Hizmeti sağlamaktadır.